x 

0
Shop Menu
Bryce Brown January_5
209_BRYCE PLUS BV100_5

Aliuminiai radiatoriai BRYCE PLUS

Modernaus dizaino radiatoriai
Aprašymas

Aliuminiai radiatoriai

525 x 1800 mm

Užsakomos prekės

BRYCE PLUS  - nenuspėjamas šviesos žaismas

Ieškote radiatoriaus su patraukliu autentišku dizainu? Tada atraskite architektūrinį BRYCE, įkvėptą Bryce kanjono, suformuoto kreidos ir smiltainio erozijos. Šio dizaino radiatorių vertikalūs aliumimio profiliai sukuria neįtikėtiną sąveiką tarp šviesos ir šešėlio – kuri atrodo vis kitaip, priklausomai nuo to, kurioje kambario vietoje esate.

Pirmieji VASCO modernaus dizaino radiatoriai BRYCE suteikė toną tolesniam asortimento pratęsimui. Technologijų ir dizaino dėka BRYCE PLUS išskiria net 30 proc. didesnį šilumos kiekį. Naujiems praktiškiems priedams - rankšluosčių laikikliams ir chalatų kabykloms - buvo atsisakyta blyškių spalvų ir neutralios juodos.

Apie mus

UAB „KERPITA“ viena iš pajėgiausių ir sparčiausiai augančių Vakarų Lietuvos santechnikos įmonių, vykdanti mažmeninę ir didmeninę prekybą santechnikos įranga visoje Lietuvoje. Mūsų įmonė importuoja gerai Europoje žinomų gamintojų santechnikos įrangą bei jų fasonines dalis, radiatorius, šildymo katilus, kolektorius, šildymo valdymo sistemas, siurblius, išorės ir vidaus inžinerinių tinklų įrangą bei kitas prekes. Daugiau>>>

Susisiekit su mumis

 UAB „Kerpita“
Žemaitės g. 57, Gargždai
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

+370 67021552

Sužinokite apie akcijas ir nuolaidas mūsų parduotuvėje pirmieji!

Draugaukime!

 

Jei Jūs turite klausimų, skambinkite ar rašykite, mielai atsakysime!

Skambinti

Tel. nr. +370 699 97089

gargzdai@kerpita.lt

 

Pagalba