x 

Prekių krepšelis tuščias
Shop Menu

Granuliniai židiniai (krosnelės) su oriniu šildymu

Granuliniai židiniai - šiluma, stilius ir spalva jūsų namuose
Granuliniai židiniai yra naujos kartos biomasės šildymo prietaisai. Labai mažai išmetamų teršalų, mažos eksploatacinės išlaidos, didelio našumo ir įvairių stilių bei spalvų dėka jie yra stilingiausias būdas užtikrinti tvarią šilumą jūsų namuose.

Kodėl verta pasirinkti granulinį židinį (krosnelę)?
Granuliniai židiniai (krosnelės) lengvai valdomi, prižiūrimi ir laikomi švarūs. Medžio granulės yra tvarus energijos šaltinis, taip pat ekonomiškas. Jas galima įsigyti nedideliais kiekiais, tad nereikia daug vietos sandėliavimui.

Granuliniai židiniai su oro šildytuvu gali būti naudojami tik vienam kambariui šildyti ir idealiai tinka vietoms, kurios nėra tinkamos centriniam šildymui. Jie taip pat gali būti naudojami šildant keletą patalpų, naudojant ortakius. Šiluma plinta per konvekciją, o tai reiškia, kad patalpa yra šildoma tolygiau ir efektyviau naudojant ventiliatorių. Jie gali būti įjungiami ir išjungiami akimirksniu, uždegimas yra automatinis, o temperatūrą galima reguliuoti skaitmeniniu valdikliu arba nuotolinio valdymo pulteliu per Wi-Fi.
Granuliniai židiniai su oro šildytuvu yra maitinami elektra, o granulės automatiškai tiekiamos iš bunkerio. Kuro užpylimas yra greitas ir paprastas – nuolatiniam veikimui reikia užpildyti kartą per parą, kitu atveju pakanka vieną kartą ar du kartus per savaitę. Granulės gamina labai mažai pelenų, todėl patogią ištraukiamąją pelenų dėžę reikia valyti tik retkarčiais.

Cola židiniai (krosnelės) - gražiai suprojektuotos, technologiškai pažangios
Itališki granuliniai židiniai (krosnelės) Cola sujungia inovacijas su funkcionalumu ir patraukliu dizainu. Jie gaminami iš daugybės šiuolaikinių ir tradicinių dizainų - iš plieno, keramikos, majolikos ir stiklo.

Kiekvieną židinio (krosnelės) modelį galima rinktis net iš kelių spalvų.
Granuliniai židiniai (krosnelės) yra autonominiai, nes granulės, esančios bunkeryje, iškraunamos automatiškai;
jie yra naujoviški, nes dėl elektroninio programavimo jie gali būti įjungti ir išjungti nustatytu laiku ir yra valdomi skaitmeninėmis komandomis arba nuotoliniu valdymu.

krosnele Ambra.jpg zidinys granulinis Afrodite.jpg zidinys granulinis Aloe 1.jpg

Granuliniai židiniai (krosnelės) Cola ne tik šildys, bet ir papuoš jūsų namus!

SUSIJUSIOS PREKĖS

Apie mus

UAB „KERPITA“ viena iš pajėgiausių ir sparčiausiai augančių Vakarų Lietuvos santechnikos įmonių, vykdanti mažmeninę ir didmeninę prekybą santechnikos įranga visoje Lietuvoje. Mūsų įmonė importuoja gerai Europoje žinomų gamintojų santechnikos įrangą bei jų fasonines dalis, radiatorius, šildymo katilus, kolektorius, šildymo valdymo sistemas, siurblius, išorės ir vidaus inžinerinių tinklų įrangą bei kitas prekes. Daugiau>>>

Susisiekit su mumis

 UAB „Kerpita“
Žemaitės g. 57, Gargždai
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

+370 67021552

Sužinokite apie akcijas ir nuolaidas mūsų parduotuvėje pirmieji!

Draugaukime!

 

Jei Jūs turite klausimų, skambinkite ar rašykite, mielai atsakysime!

Skambinti

Tel. nr. +370 699 97089

gargzdai@kerpita.lt

 

Pagalba