x 

Prekių krepšelis tuščias
Shop Menu

AM.PM – išskirtinio dizaino vonios kambario įranga

Pristatome naujieną Lietuvoje – tai Vokietijos gamintojo AM.PM vonios kambario baldai, praustuvai, maišytuvai, unitazai.

AM.PM produktų stilius - puikus, stilingas, išskirtinis. AM.PM sukurta 2010 m. Vokietijoje tapo dinamiškiausiu šios pramonės šakos atstovu, kurį atspindi dešimtys prestižinių tarptautinių dizaino apdovanojimų ir milijonai patenkintų klientų visame pasaulyje.

 

baneris am.pm santechnika 1

Pats kompanijos pavadinimas puikiai apibūdina įmonės koncepsiją – AM.PM – jų produktais naudojamasi tiek ryte, tiek vakare. Kiekvieno rytas prasideda vonios kambaryje, tad jaukus ir patogus vonios kambarys su kokybiška ir išskirtinio dizaino įranga, nuteikia gerai dienos pradžiai. Čia pat ir užbaigiama diena, kuomet po sunkios ar įtemptos dienos galima pasimėgauti dušu ir nuplauti visos dienos nuovargį.

Siekdama išlaikyti vientisumą vonios kambaryje, AM.PM pasiūlė rinkai ne tik maišytuvus, unitazus ir kitą santechninę įrangą, bet ir baldus, aksesuarus. Kad būtų galima sukurti vonios kambaryje harmoningą visumą, AM.PM siūlo keletą kolekcijų: Sensation, Spirit V2.0, Spirit V2.1, Inspire, Like, Bliss L, Gem.

UAB Kerpita šiuo metu savo klientams siūlo rinktis vonios įrangą iš šių kolekcijų: Sensation, Spirit V2.0, Inspire, Like, Gem.

kolekcijos

Visi AM.PM produktai yra sukurti dizainerių, kruopščiai apgalvotos formos, funkcionalumas. Ištyrus moterų ir vyrų įpročius, buvo sukurti maišytuvai skirti Jai ir Jam. Moterys mėgsta švarą vonios kambaryje, tad joms labai svarbu, kad maišytuvas būtų švarus, ant jo neliktų vandens dėmių. Atsižvelgiant į tai, daugumos maišytuvų snapeliai sukurti taip, kad vandens lašai ant jų neužsilaikytų, nuslystų, nepaikdami dėmių. Maišytuvų Spirit ir Like svirtimis lengva atsukti vandenį dviejų pirštų galiukais, taip jų neištepant.

Tuo tarpu vyrams AM.PM siūlo Spirit V2.0 kolekcijos maišytuvus, kurių svirties valdymas labai primena automobilio pavaros valdymą.

maisytuvai am.pm

Visa AM.PM produkcija pagaminta iš geros kokybės medžiagų, kiekvienas produktas kruopščiai testuojamas Vokietijos laboratorijoje.

AM.PM – tai ne tik jaukus vonios kambarys, bet ir puikios emocijos nuo ryto iki vakaro.

RINKTIS PREKES galima čia:

DUŠO IR VONIOS MAIŠYTUVAI

UNITAZAI

PRAUSTUVAI IR SPINTELĖS

Apie mus

UAB „KERPITA“ viena iš pajėgiausių ir sparčiausiai augančių Vakarų Lietuvos santechnikos įmonių, vykdanti mažmeninę ir didmeninę prekybą santechnikos įranga visoje Lietuvoje. Mūsų įmonė importuoja gerai Europoje žinomų gamintojų santechnikos įrangą bei jų fasonines dalis, radiatorius, šildymo katilus, kolektorius, šildymo valdymo sistemas, siurblius, išorės ir vidaus inžinerinių tinklų įrangą bei kitas prekes. Daugiau>>>

Susisiekit su mumis

 UAB „Kerpita“
Žemaitės g. 57, Gargždai
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

+370 67021552

Sužinokite apie akcijas ir nuolaidas mūsų parduotuvėje pirmieji!

Draugaukime!

 

Jei Jūs turite klausimų, skambinkite ar rašykite, mielai atsakysime!

Skambinti

Tel. nr. +370 699 97089

gargzdai@kerpita.lt

 

Pagalba