x 

Prekių krepšelis tuščias
Shop Menu

Dviejų dalių šilumos siurblys OMNIA H

Dviejų dalių šilumos siurblys OMNIA H – sudarytas iš vidinio ir išorinio blokų.

Šilumos siurblys ima šilumą iš mūsų aplinkos, pakelia temperatūrą iki vartotojo poreikio ir jam perduoda. Jis užtikrina geriausią našumą ir patikimumą.

16471 977 16471 976 16471 975 16471 974 vyr 973 OMNIA H 1

OMNIA šilumos siurblių serija atitinka patalpų šildymo, vėsinimo ir karšto vandens ruošimo reikalavimus mažoms ir vidutinio dydžio gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms. Jie yra nuo 4 iki 15,5 kW galios, su vienfaziais ir trifaziais modeliais.

Šilumos siurblį sudaro skirtingo galingumo išorinis blokas, prijungtas prie vidinio kompaktiško ir nedidelio hidraulinio bloko, siūlomo dviem versijomis - su arba be 3 kW elektriniu kaitinimo elementu (du tenai 1,5 kW+1,5 kW), abu standartiškai įrengti su integruotu trijų krypčių vožtuvu karšto vandens gamybai per išorinį katilą.

Omnia H išorinis blokas gali būti lengvai pastatytas ant namo išorės (ant stogo ir t.t.), o vidinis blokas yra labai kompaktiškas, turi sieninį formatą ir elegantišką bei šiuolaikišką dizainą, lengvai integruojamą į virtuvę.

OMNIA H matmenys

Buitinio karšto vandens saugojimui ir gamybai būtina įrengti atskirą talpyklą (boilerį).

Šilumos siurblio sistema labai įvairi ir gali veikti esant lauko temperatūrai iki -20°C ir gaminti karštą vandenį iki 60°C naudojant papildomą elektros jungtį. Integruota šildymo ir aušinimo sistema leidžia reguliuoti ir palaikyti pastovią temperatūrą. Jame taip pat yra išorinis temperatūros zondas klimato kontrolei, kuri leidžia reguliuoti vandens srauto temperatūrą pagal lauko temperatūrą.

D2fvhVCW0AIn Mk.jpg large

Ypač tinka esant grindiniam šildymui, ventiliatoriams, radiatoriams ir netiesioginei karšto vandens gamybai per išorinį katilą (nėra komplektacijoje). Šis derinys su žemos temperatūros šaltiniais leidžia pasiekti maksimalų energijos vartojimo efektyvumą ir maksimalų komfortą namuose.

Padalinta šaltnešio grandinė, siekiant išvengti užšalimo pavojaus, ji sumontuota namo viduje, nereikia pridėti glikolio, kad apsaugotų įrenginį nuo galimo komponentų užšalimo dėl žemos lauko temperatūros.

Vartotojo valdiklis susideda iš skaitmeninio nuotolinio valdymo pulto (maks. 50 m atstumu nuo vidinio bloko) su dideliu ekranu ir paprastomis nustatymo komandomis. Šilumos siurblys reguliuojamas atsižvelgiant į vartotojo poreikius, yra tylusis režimas.

Ferroli OMNIA H ekologiškas siurblys, naudojantis atsinaujinančią energiją iš oro ir vandens. Tai puikus pasirinkimas kiekvieniems namams, nes:

  • šilumos siurblį nesudėtinga integruoti į bet kurią kitą namuose jau esančią šildymo arba karšto vandens ruošimo sistemą;
  • tai ekologiška šildymo sistema, nėra apsinuodijimo tikimybės, nes freonas yra visiškai nekenksmingas;
  • jai nereikalinga didelė nuolatinė priežiūra, todėl namus galite palikti ir ilgesniam laikui ir kt.

OMNIA H techniniai duomenys

OMNIA H eksploatacinės savybės

RINKTIS ŠILUMOS SIURBLĮ

Apie mus

UAB „KERPITA“ viena iš pajėgiausių ir sparčiausiai augančių Vakarų Lietuvos santechnikos įmonių, vykdanti mažmeninę ir didmeninę prekybą santechnikos įranga visoje Lietuvoje. Mūsų įmonė importuoja gerai Europoje žinomų gamintojų santechnikos įrangą bei jų fasonines dalis, radiatorius, šildymo katilus, kolektorius, šildymo valdymo sistemas, siurblius, išorės ir vidaus inžinerinių tinklų įrangą bei kitas prekes. Daugiau>>>

Susisiekit su mumis

 UAB „Kerpita“
Žemaitės g. 57, Gargždai
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

+370 67021552

Sužinokite apie akcijas ir nuolaidas mūsų parduotuvėje pirmieji!

Draugaukime!

 

Jei Jūs turite klausimų, skambinkite ar rašykite, mielai atsakysime!

Skambinti

Tel. nr. +370 699 97089

gargzdai@kerpita.lt

 

Pagalba