x 

Prekių krepšelis tuščias
Shop Menu

Pakabinamas kondensacinis katilas su momentiniu karšto vandens ruošimu

BLUEHELIX PRIMA

Dujinis katilas Bluehelix PRIMA - su išbandytu nerūdijančio plieno šilumokaičiu. Sukurtas ir pagamintas pagal naujas ErP direktyvas, dėl ekologiško dizaino ir ženklinimo, BLUEHELIX PRIMA savo kategorijoje yra geriausias.

YPATINGAS EFEKTYVUMAS TAIP PAT IR SENOSE SISTEMOSE

BLUEHELIX PRIMA (pav. A) katilo šilumokaitis palygintas su labiau klasikiniu ir populiariu plieno šilumokaičiu (pav. B).

Ši forma leidžia šilumokaičiui veikti beveik maksimaliai efektyviai, net ir iš dalies užsikimšus, o esant tokiam pat nuosėdų kiekiui (pvz. dėl įrengimo senose sistemose), šilumokaitis pav. B linkęs greičiau užsikimšti dalyje, liečiančioje liepsną, dėl sumažėjusio skysčių srauto ploto, kur susidaro tikrasis nuosėdų barjeras* trukdantis šilumos mainams ir mažinantis efektyvumą iki mažesnių už nominaliąsias vertes.

1

CHARAKTERISTIKOS

Produkto privalumai

Vieno kontūro katilas su nerūdijančio plieno šilumokaičiu be jungčių ir (arba) suvirinimo siūlių. Jis išlaiko aukštą efektyvumą net senose sistemose.

> MC2: Daugiafunkcinė degimo kontrolė. Nauja degimo sistema su patentuota prisitaikančių dujų pramoninės gamybos technologija. geresniam naudojimo pritaikymui prie kintančių dujų tinklų sąlygų (pvz., esant slėgio svyravimams ar kritimams).

> MGR: Metanas, LPG, propanas-oras. Paruoštas su paprasta konfigūracija katilas gali veikti su metanu, suskystintomis dujomis ir propanu-oru nenaudojant papildomų konvertavimo rinkinių.

> Momentinė buitinio karšto vandens (BKV) gamyba su tam skirtu BKV plokšteliniu šilumokaičiu

> Daugiafunkcinė vartotojo sąsaja su ekranu ir klavišais – reguliuoti ir nustatyti parametrus.

> Apėjimo vožtuvas kaip numatyta standarte.

> Saulės sistema nustatyta: įrengtas karšto vandens ruošimas kartu su saulės kolektorių sistemomis.

> Minimali tarša (6 klasė pagal EN 15502-1).

> Slenkantis temperatūros veikimo režimas per išorinį zondą (pasirenkamas).

> Mažo suvartojimo moduliacinis cirkuliacinis siurblys (ErP Paruošta – A klasė).

> Skaitmeninis liepsnos valdymas su trimis uždegimais. Bandomas, jei operacija užblokuojama dėl nepavykusio liepsnos aptikimo (metano mod.)

> Montavimo vieta: taip pat lauke, iš dalies apsaugotoje vietoje iki -5°C pagal standartą ir net iki -15°C pridedant pasirenkamą neužšąlantį šildytuvų rinkinį.

 

BLUEHELIX PRIMA VIDAUS VAIZDAS

 4

 5

DEGIMO KAMERA

Vamzdis, naudojamas BLUEHELIX PRIMA šilumokaityje yra pagamintas iš AISI 304 nerūdijančio plieno, medžiagos, sukuriančios

ypač lygų paviršių, todėl mažiau veikiamos apnašų ir nuosėdų.

 6

KATILO VALDYMAS

BLUEHELIX PRIMA valdymo bloką sudaro lengvai naudojama sąsaja su apšviestu ekranu.

Mygtukai leidžia lengvai valdyti šildymo temperatūrą ir karšto vandens kontrolinę vertę, įjungti / išjungti generatorių arba įjungti komforto funkciją, stebint katilo būklę Valdymo skydelyje yra tradicinis manometras, kuriuo galima valdyti sistemos slėgį bet kuriuo metu.

 9

DAUGIAFUNKCINIS DEGIMO VALDYMAS

Elektroninis įtaisas kontroliuoja liepsnos jonizacijos srovę, kad užtikrintų nepriekaištingą degimą, atsižvelgiant į oro tankio ar dujų kokybės pokyčius Oro/dujų srauto (λ) ir liepsnos jonizacijos signalo santykis yra naudojamas oro-dujų santykiui, taigi ir degimui, valdyti. MC2: Daugiafunkcinis degimo valdymas, nauja degimo sistema su patentuota prisitaikančių dujų pramoninės kilmės technologija, geresniam naudojimo pritaikymui prie kintančių dujų tinklų sąlygų (pvz., esant slėgio svyravimams ar kritimams).

 10

Katilas gali veikti su gamtinėmis, suskystintomis dujomis arba propanu-oru. Papildomo priedų komplekto pirkti nereikia.

BLUEHELIX PRIMA galima sujungti su daugybe nuotolinio valdymo laikmačių, skirtų prietaisui reguliuoti ir valdyti. ROMEO asortimentą sudaro keli modeliai su savaitiniu komforto programavimu ir galimybe pasirinkti laidinį arba belaidį ryšį.

2

LENGVA PRIEŽIŪRA

Pirmą kartą aptarnaudami įrenginį, technikai gali įvertinti kad kiekviena detalė buvo sukurta taip, kad palengvintų jų darbą. Dėl lengvos prieigos prie pagrindinių komponentų, BLUEHELIX PRIMA šiluminis blokas suteikia maksimalų tikslumą ir greitą priežiūrą.

KOMFORTAS IR SAUGUMAS

Projektuotojai apsvarstė funkcijų rinkinį, galintį garantuoti karšto vandens kokybę, geriausią šildymo sistemos energijos tiekimą ir ilgesnį prietaiso tarnavimo laiką.

FUNKCIJA SAULĖ LENGVAI

BLUEHELIX PRIMA buvo sukurtas taip, kad galėtų būti lengvai įmontuotas į sistemas su novatoriškiausiomis technologijomis. SAULĖ LENGVAI sistema aprūpinta elektronika, palengvinančia saulės baterijų valdymą tiek natūralia, tiek priverstine cirkuliacija. Karšto vandens kontūre esantis jutiklis nuolat kontroliuoja iš saulės kolektorių pašildyto vandens temperatūrą, užtikrindamas degiklio užsidegimą tik tuo atveju, jei minėta temperatūra nukrenta žemiau lygio, reikalingo užtikrinti optimalų vartotojo komfortą.

 8

FUNKCIJA SUSTABDYK IR VYKDYK (STOP AND GO)

Naudojant karšto vandens čiaupus su trumpu maišymu ar labai trumpu atsargų kiekiu greitam skalavimui, pradedama katilo uždegimo procedūra, kuri paprastai nedelsiant baigiasi. Šie «klaidingi startai» laikui bėgant gali pakenkti vidutinei produkto eksploatavimo trukmei. Dėl šios priežasties katile BLUEHELIX PRIMA buvo įrengtas elektroninis parametras, naudojamas siekiant atidėti degiklio užsidegimą (Stop and Go), įjungiant jį tik esant karšto vandens tiekimui.

LAUKO MONTAVIMAS – ANTI-UŽŠALIMO FUNKCIJA

Norėdami maksimaliai išnaudoti turimas erdves BLUEHELIX PRIMA 24C galima įleisti į sieną, naudojant specialų rinkinį. Sudėtingesniam montavimui visiškai atvirose vietose, neapsaugotose nuo atšiaurių oro sąlygų, yra galimybė įsigyti “dažytos spintelės” komplektą. Jei katilo temperatūra nukrenta iki 5°C, degiklis automatiškai įsijungia ir įjungiamas cirkuliacinis siurblys, siekiant apsaugoti įrenginį nuo gedimo dėl šalčio. Ši funkcija yra akyvi, kai katilui tiekiamos dujos ir jis veikia.

BKV ECO-KOMFORTO FUNKCIJA

Naudojant ECO operaciją, BKV (buitinio karšto vandens) gamyba vykdoma pagal tradicinius standartus, leidžiančius taupyti energiją, kai jis nenaudojamas. Dėl šilumokaičio specialios temperatūros palaikymo, BKV tiekimas yra dar greitesnis ir patogesnis naudojant KOMFORTO operaciją. Efektyvumas ir apkrovos profiliai yra kategorijos viršuje pagal ErP direktyvas: mod. 24 C / A - XL

7

 Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų padaliniuose:

Vilniuje, Dariaus ir Girėno g.39, Tel.:+370 675 61153 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kaune, Mituvos g. 5, Tel.:+370 646 93089 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Klaipėdoje, Tilžės g. 60, Tel.:+370 647 22991 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Telšiuose, Sedos g. 16A, Tel.: +370 698 84230 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gargžduose, Žemaitės g. 57, Tel.: +370 687 29634 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rinktis Bluehelix PRIMA 24C

Apie mus

UAB „KERPITA“ viena iš pajėgiausių ir sparčiausiai augančių Vakarų Lietuvos santechnikos įmonių, vykdanti mažmeninę ir didmeninę prekybą santechnikos įranga visoje Lietuvoje. Mūsų įmonė importuoja gerai Europoje žinomų gamintojų santechnikos įrangą bei jų fasonines dalis, radiatorius, šildymo katilus, kolektorius, šildymo valdymo sistemas, siurblius, išorės ir vidaus inžinerinių tinklų įrangą bei kitas prekes. Daugiau>>>

Susisiekit su mumis

 UAB „Kerpita“
Žemaitės g. 57, Gargždai
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

+370 67021552

Sužinokite apie akcijas ir nuolaidas mūsų parduotuvėje pirmieji!

Draugaukime!

 

Jei Jūs turite klausimų, skambinkite ar rašykite, mielai atsakysime!

Skambinti

Tel. nr. +370 699 97089

gargzdai@kerpita.lt

 

Pagalba